Estetinė Ginekologija

 
Išorinių lytinių organų ir makšties randų mažinimas PRP injekcijomis
Po gimdymo susiformavusį tarpvietės ar po cezario pjūvio atsiradusius randus galima efektyviai sumažinti PRP injekcijomis. Procedūrų pagalba randas greičiau rezorbuojasi, mažiau jaučiamas ir matomas.
Skaityti plačiau
Didžiųjų lytinių lūpų putlinimas hialurono užpildu
Su laiku moters lytinės lūpos gali prarasti savo formą, dydį ir stangrumą. Lytinės lūpos atlieka labai svarbią erotinę ir seksualinio patrauklumo funkciją. Nemažai moterų jaučia diskomfortą dėl savo išorinių lytinių organų (mažųjų ar didžiųjų lytinių lūpų, tarpvietės, makšties) dydžio. Jaučiamas skausmas lytinio akto metu, blogesnė lubrikacija. Moteris jaučiasi nepatraukli ir nesaugi. Hialurono rūgšties užpildo injekcijos leidžia akivaizdžiai pagerinti jų estetinę ir vizualinę būklę bei pagerinti moterų seksualinį jautrumą.
Skaityti plačiau
Makšties sausumo ir seksualinės disfunkcijos gydymas PRP injekcijosmis/ hialurono užpildu
Makšties gleivinės išsausėjimas (atrofija) išsivysto perimenopauzės ir menopauzės laikotarpiu dėl hormonų pokyčių moters organizme. Dėl to išplonėja makšties gleivinė, ji tampa sausa ir trapi, neatspari mechaniniam poveikiui, infekcijai. Dauguma moterų pradeda jausti sausumo, niežėjimo, dirginimo jausmą makštyje, lytiniai santykiai tampa skausmingi ar net negalimi. Dažnai moteriai tai sukelia didelį diskomfortą ir labai apsunkina seksualinį moters gyvenimą bei mažina gyvenimo kokybę.
Skaityti plačiau
Šlapimo nelaikymo gydymas PRP injekcijomis
Estrogenų kiekio kraujyje sumažėjimas (estrogenų receptorių yra daugelyje moters organų ir audinių), kurie mažėja su amžiumi. Jų gausu apatinio dubens aukšto raumenyse, priekiniame šlaplės trečdalyje, makšties gleivinėje. Dėl sumažėjusio estrogenų kiekio, vystosi makšties ir šlaplės gleivinės atrofija, susilpnėja apatinio dubens aukšto raumenys, atsiranda pažeidimai išorinių lytinių organų srityje (vulvos niežulys, kraurozė). Panaši būsena kartais būna ir po gimdymo.
Skaityti plačiau
Makšties atjauninimas PRP injekcijomis / hialurono užpildu link
Intymios zonos atjauninimas – tai procedūra, kurios metu makščiai yra suteikiama natūrali apimtis ir stangrumas. Priežastys: amžius, organizmo vystymasis, pogimdyminiai pokyčiai turi įtakos, kad laikui bėgant makštis praranda savo stangrumą ir formą, todėl injekcijų pagalba sugrąžinamas elastingumas, pagerinami moterų seksualiniai potyriai.
Skaityti plačiau