PRP terapija padeda gydyti šlapinimosi sutrikimus

 

YPATINGAS PASIŪLYMAS
Šlapimo nelaikymo, makšties sausumo ir klitorinio tipo lytinės funckijos pablogėjimo gydymas
Šlapimo nelaikymo gydymas trombocitų koncentratu (PRP) - 1 procedūra. 200 €  / 250 €
Gydytojos ginekologės konsultacija už PUSĘ KAINOS.

Vargina šlapimo nelaikymas? Atrodo, kontroliuojate save, tačiau, esant pilnai šlapimo pūslei, ne visada tiek, kiek reikėtų?

Moters šlapimo nelaikymas

  Ar žinote, kad:
 • moterų šlapimo pūslė ir šlaplė remiasi į dubens dugno raumenis. Jų judesiai padeda šlaplei užsidaryti. Jei šie raumenys susilpnėja ( dėl nėštumo, gimdymo, viršsvorio, fizinio krūvio ar amžiaus) šlapimo nutekėjimą moterims gali sukelti net įprasta kasdienė veikla ar kosėjimas;
 • menopauzės metu silpnėja išoriniai ir vidiniai moters kūno raumenys, mažėja moteriškųjų hormonų (estrogenų) kiekis. Suplonėja šlapimo pūslės ir šlaplės gleivinė – tai pagrindinės šlapimo nelaikymo priežastys.

 

  Šlapimo nelaikymas – kaip sau padėti?
 • Nedelskite, savaime tai nepraeis! Kreipkitės į gydytoją. Specialistas įvertins Jūsų būklę ir pasiūlys Jums tinkamiausią gydymą.
 • Gydymo metodai (cheminiai ir chirurginiai): vaistai, TOT operacijos (angl. transobturator tape – pošlaplinio raiščio implantacijos), pakeliančios šlaplę ir gerinančios šlapimo sulaikymą.
 • Natūralūs, nechirurginiai ir necheminiai būdai, kai pacientą gydo jo paties kraujas – tai PRP (trombocitais praturtintos plazmos) injekcijos į tarpvietės ir dubens raumenis.

 

PRP terapija – galingas gydomasis Jūsų pačių kraujo trombocitų poveikis ─ gali padėti Jums išspręsti šią problemą! Tai – 100 proc. natūrali terapija, nes pacientą gydo jo paties kraujas. PRP procedūra – nealergiška, neskausminga, nesukelia šalutinio poveikio.

  PRP gydomasis efektas:
 • Pagerina dubens raumenų kraujotaką, stiprina, tonizuoja tarpvietės raumenis, atjaunina ir regeneruoja raumeninį audinį.
 • 20 proc. geriau kontroliuojamas šlapimo sulaikymas jau po pirmosios injekcijos (poveikis – po 1 paros).
 • Po viso procedūrų kurso šlaplės raumenys, apatiniai dubens raumenys taip sustiprėja, kad galima beveik pilnai arba visiškai kontroliuoti šlapimo sulaikymą.
 • Pagerėja šlaplės gleivinės būklė, visos vidinės dubens srities bei jo organų sveikata ir tonusas.

PRP terapija – stipriai ir sveikai šlapimo sistemai. Pasitikėjimas savimi bet kokioje situacijoje!

Registruokitės konsultacijai dabar!

Gydytojos akušerės-ginekologės konsultacija

40 €

Šlapimo nelaikymo, makšties sausumo ir klitorinio tipo lytinės funkcijos pablogėjimo gydymas trombocitų koncentratu (PRP) - (1 procedūra)

250 €

 

Registruotis procedūrai dabar!
Vardas *
El.paštas
Telefonas *
    * būtini laukai