Skausmo blokados

 

Skausmo blokados

Skausmo gydymas

Vargina skausmai? Kasdien sau kartojate: paskaudės – ir praeis?
Nebesikankinkite, Jums siūlome išeitį – saugų ir itin veiksmingą būdą pasirūpinti savo skausmu. Labai efektyvios skausmo gydymo procedūros padės Jums greitai sumažinti skausmus ir džiaugtis puikia savijauta.

Daugelis ne tik vyresnio amžiaus, bet ir jaunų žmonių žino kas yra skausmas. Dėl sumažėjusio fizinio aktyvumo ir sėdimo darbo skausmai tampa vis dažnesni. Jauniems žmonėms skausmai atsirandadėl blogos laikysenos, ypač dirbant prie stalo ar kompiuterio, vidutiniame ir vyresniame amžiuje dėl degeneracinių ligų.

Visa tai sąlygoja nervinių šaknelių suspaudimas stuburo kanale arba jo angoje. Šio susirgimo priežastys – tarpslankstelinių diskų išvaržos, stuburo kanalo stenozė, osteochondrozė, slankstelių pažeidimai, tarpslankstelinių sąnarių bei raiščių pažeidimai

Dažniausiai tai pasireiškia kaklo, sprando, juosmens skausmais, rankų tirpimu apsunkintais judesiais, sunku atsitiesti pasilenkus.

Įkirus skausmas labai apsunkina gyvenimą, sukelia didelį diskomfortą.

Ar verta laukti kol skausmas praeis savaime?

Todėl atsiradus skausmui, būtina konsultuotis su gydytoju, kuris profesionaliai įvertins būklę ir ištirs skausmą suleliančią priežastį.

Visiems šiems pakitimams reikalingas atidus vertinimas. Tai gali būti rentgenogramos, kompiuterinė tomografija, ultragarsinis tyrimas (raumenų-skeleto echoskopija) bei MRT (magnetinio rezonanso tomografija) – saugus vizualizavimo įrankis, kuriam atlikti naudojami magnetai, o ne rentgeno spinduliai.

Dauguma skausmo susirgimų gali būti gydomi, naudojant manipuliacijas (manualinė terapija, osteopatija), nuskausminimo blokadas, masažus, intravenines vitaminų lašelines.

Jeigu Jūs jaučiate skausmą, Jums sunku judėti, dirbti, aktyviai gyventi ir norite susigrąžinti aktyvų, sveiką ir neskausmingą gyvenimą, ateikite į kliniką ir specialistai padės pamiršti skausmą!

Paslaugų kainos

Skausmą malšinančių vaistų injekcija (blokada)

50 €

Registruotis
Vardas *
El.paštas
Telefonas *
Skausmo blokados
    * būtini laukai