Celiulito gydymas / Svorio mažinimas / Raumenų ryškinimas

Raumenų ryškinimas

Vis didėjantis dėmesys kūnui, 2020 metais į populiariausių procedūrų viršūnes iškėlė neinvazines kūnui stiprinti, stangrinti bei formuoti skirtas procedūras. Fizinio aktyvumo ar sporto užmiršti nereikia ir tai išlieka taip pat svarbu, tačiau greta tradicinių kūno puoselėjimo būdų atsiranda vis daugiau inovatyvių bei ypač efektyvių aparatinių procedūrų. Moderniausias bei 2020 ir 2021 metais buvęs ir tebesantis “topų topuose”, būdas stangrinti kūną ir formuoti raumenis – FUNKCINĖS MAGNETINĖS STIMULIACIJOS BŪDU.

Procedūros metu atliekamas raumenų stimuliavimas didina raumenų stiprumą, jėgą, ir ištvermę, tokiu būdu formuodamas tikslinius raumenis. Nors tokiu principu veikiančių technologijų yra ne viena, kiekvienos iš jų rekomenduojamas procedūrų laikas, taikomos skirtingos raumenų stimuliavimo programos, jų kiekis ir skleidžiamų impulsų dažnis – skiriasi.

POWERSCULPT procedūros metu atliekama  20,000 raumens susitraukimų.

Neinavinzės estetinės medicinos technologija – saugi ir efektyvi revoliucinė priemonė, visiems pacientams, nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties.

Tai puiki alternatyva operacijai ar bet kokiai chirurgo intervencijai.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad po 8x30min Powersculpt procedūrų pilvo srityje iki 16% didinama raumenų masė, 19% sumažėja riebalų ir iki 5cm sumažėja juosmens apimtys.

Funkcinė magnetinė stimuliacija su Powersculpt puikiai tinka formuoti ir išryškinti pilvo preso raumenis, bei sustiprinti ir pakelti sėdmenis!

Būtent šioms sritims atliekamos procedūros – populiariausios pasaulyje!

Estetiniai kūno pokyčiai su Powersculpt be didelių pastangų – magnetinės stimuliacijos būdu formuojami, stangrinami, stiprinami ir pakeliami raumenys, deginami riebalai, bei koreguojamos apimtys!

Registruotis

Registruotis
Rezervuoti laiką (nebūtina)
: