Sąnarių gydymas ir injekcijos į sąnarį

Kamieninių ląstelių terapija osteoartrozės gydymui

Revoliucinis ir inovatyvus artrito gydymo būdas paties paciento kamieninėmis ląstelėmis, kurios sugeba regeneruotis į naują kremzlinį audinį. Būtent stromos kraujagyslinės frakcijos ląstelės, susidedančios iš įvairių ląstelių, tarp kurių yra ir mezenchiminių kamieninių ląstelių, turi regeneracinį potencialą – padeda atsinaujinti audiniams pažeidimo atveju.
Mezenhiminės kamieninės ląstelės yra išskiriamos iš paties paciento riebalinio audinio. Moksliniais tyrimais įrodyta, jog žmogaus riebalinis audinys geba ne tik kaupti energijos atsargas, bet atlieka ir kitas svarbias funkcijas. Viena iš jų – gebėjimas atsinaujinti, kitaip tariant “pataisyti” pažeistą audinį ir ląsteles, bei numalšinti skausmą.

Atliktas klinikinis tyrimas su daugiau nei 1000 pacientų, kuriems buvo diagnozuota III-IV laipsnio osteoartrozė. Rezultatai parodė, jog dauguma atvejų pacientams po procedūros nebereikėjo sąnario keitimo operacijos, buvo gausiai sumažintas nuskausminamųjų vaistų vartojimas ir atstatytas sąnario judrumas ilgam laikui (iki 17 mėn.).

Indikacijos mezenhiminių kamieninių ląstelių procedūrai sąnario funkcijai atstatyti: artritas, artrozė, osteochondrozė, osteochondropatija, osteochondritas, potrauminiai sąnario ir jo priedų pažeidimai.

Apdorotų mezenhiminių kamieninių ląstelių injekcija į pažeistą sąnarį padeda atstatyti prarastas arba pažeistas ląsteles, slopina uždegimą ir gerina esamų ląstelių funkcionalumą injekcijos vietoje. Visa procedūra yra paremta INDIVIDUALIOMIS ląstelėmis, todėl nėra ląstelių atmetimo rizikos.
Procedūrą atlieka tik kvalifikuoti licencijuoti medicinos specialistai, kurie yra specialiai apmokyti diagnozuoti ir gydyti kaulų ir raumenų sistemos būkles. Tai yra vienos dienos procedūra, kuri atliekama mūsų klinikoje. Visa procedūra užtrunka ne ilgiau kaip 3-4 valandas. Injekcija trunka iki 10 minučių, priklausomai nuo sąnario tipo.

Paslaugų kainos
Gydytojo chirurgo konsultacija 40€
Sąnarių patalogijų gydymas 1700€
SVF-CURE paėmimo procedūra ir 1-o mėginio suleidimas) 2-o ir t.t. SVF -CURE mėginio suleidimas 680€

Registruotis

Registruotis
Rezervuoti laiką (nebūtina)
: