Spuogų gydymas

Rūgštiniai pilingai

YPATINGI PASIŪLYMAI
Cheminis medicininis rūgštinis pilingas veido srityje 55 €
Veido odos valymas 49 €

Aknė – labiausiai paplitusi odos problema, pasireiškianti įvairiais odos bėrimais, spuogais. Net 60-80% jaunų žmonių brendimo metu susiduria su šia problema. Tačiau aknė nėra vien jaunimo problema, dažnai ja serga ir suaugusieji. Kartais ir vyresnių nei 30 metų asmenų oda yra linkusi į aknę. Spuogai – tai rimta kosmetinė problema jau vien dėl to, kad po jų gali likti išvaizdą gadinančių randų.

Žmones dažniausiai kamuoja šių tipų aknė:
komedoninė aknė: švelniausia aknė, kuriai būdingi inkštirai, dažniausiai atsirandantys ant veido, kaktos ir nosies;
uždegimo aknė: be tipinių inkštirų, yra spuogų ir pustulių ant veido, nugaros, pečių ir iškirptės srities odos;
pūlinė aknė: sunkiausia aknė su matomais uždegimo ir cistiniais pūliniais spuogais, dažniausiai atsirandančiais veido, iškirptės, pečių, nugaros srityse.
Kartais netinkamai naudojančias kosmetikos priemones moteris pradeda kamuoti kosmetinė aknė – ant skruostų atsiranda inkštirų ir smulkių pustulių.

Aknės atsiradimą skatinantys veiksniai: riebalų išsiskyrimas, sustiprėjęs plaukų maišelių angų ragėjimas, suaktyvėjusi hormonų gamyba, bakterijų be deguonies dauginimasis (Propionibacterium acnes).

Aknės neįmanoma išgydyti per dieną. Aknė dažniausiai atsinaujina. Todėl terapija, susijusi su akne, yra ilgalaikė ir reikalauja griežtos drausmės. Aknės paveiktą odą reikia nuolat prižiūrėti. Aknės problemą reikia spręsti kompleksiškai ir, be abejo, reguliariai. Norint pasiekti geriausių kovos su akne rezultatų, būtina nuolat naudoti preparatus, kurie skirti linkusiai į aknės sukeltus pokyčius odai ir kurie užtikrina gilųjį jos valymą ir specialią priežiūrą.

Tačiau net ir įsisenėjusi aknė – išgydoma!
Šiandien siūlome vieną iš efektyviausių aknės ir jaunatvinių spuogų gydym o būdų – cheminį odos šveitimą – tai speciali odos technika, kurios metu didelės koncentracijos glikolinė rūgštis greitai pašalina pakenktų negyvų ląstelių sluoksnį, atidengdama giliau esančią šviežią, nepakenktą odą. Negyvų ląstelių pašalinimas odos paviršiuje stimuliuoja ląstelių atstatymą gilesniuose odos sluoksniuose (regeneraciją). Dėl to oda tampa sveikesnė, standesnė ir stangresnė. Trumpai tariant, viršutinio odos sluoksnio šalinimas glikoline rūgštimi – tai kontroliuojamas paviršinių odos ląstelių pašalinimas, kuris stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą.

Gydymo kurso metu oda ne tik atjauninama ir tampa sveikesnė, bet taip pat:

  • išnyksta spuogai, mažos raukšlelės, pagerėja odos struktūra,
  • sušvelnėja jaunatvės spuogų palikti randai, susiaurėja odos poros,
  • panaikinami su amžiumi atsiradę odos pakitimai (lentigo, keratomos),
  • pašviesėja pigmentinės dėmės,
  • oda skaistėja, lygėja.

 

Glikolio rūgštis – galinga priemonė jaunatviniams spuogams gydyti. Naudojant glikolinę rūgštį, galima išvengti kosmetinių defektų (randų, dėmių) atsiradimo arba pašalinti jau esamus. Cheminį odos šveitimą galima derinti su kitomis gydomosiomis ir kosmetinėmis priemonėmis bei procedūromis, galima gydyti įvairias odos ligas ir netgi pasiekti, kad jos neatsinaujintų.

Priklausomai nuo odos būklės geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama atlikti 4-6 procedūrų kas dvi savaites ar net mėnesį. Procedūra gali būti ir vienkartinė, gali būti atliekama ir kaip pagalbinė priemonė kai kurioms jaunatvinių spuogų formoms gydyti ir po spuogų likusių randelių naikinimui.

Paslaugų kainos
Cheminis medicininis rūgštinis pilingas veido srityje 60 €
Cheminis medicininis rūgštinis pilingas nugaros srityje 80 €
Veido odos valymas 55 €

* 4 ir 8 procedūrų ciklams taikoma 15 proc. nuolaida. Akcijinėms procedūrų kainoms papildoma nuolaida negalioja.

Registruotis

Registruotis
Rezervuoti laiką (nebūtina)
: